Čerpacia stanica na naftu a olej s prietokomerom 230V profi Asta 12873
ASTAVýrobca/Distribútor
Kód produktu:12873Kód produktu
10305612Dod Kód produktu
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: 7-14 dní
Čerpacia stanica slúži na čerpanie všetkých olejových druhov palív (ropa, nafta, vykurovací olej). Mosadzné čerpadlo a liatinové telo zabezpečujú dlhú životnosť a vysokú odolnosť stanice. Čerpadlo je samonasávacie, nevyžaduje teda nalievanie prečerpávanej látky do čerpadla. Vďaka prietokomeru presne zistíte aké množstvo paliva môžete natankovať.
...Celý popis
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7-14 dní
Predpokladaná doba naskladnenia
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7-14 dní
Vaša cena: 315,00 €
bez DPH
378,00 € s DPH
378,00 € s DPH
Kúpou získate 37 kreditov na další nákup.
Zistiť viac
Zdieľať na facebooku
Podobné produkty nájdete aj tu:
Čerpacia stanica na naftu a olej s prietokomerom 230V profi Asta
Technické údaje:
Napájanie: 230V/50Hz
Výkon: 370 W
Otáčky: 2800 ot./min,
Výkon čerpadla: 56 l/min
Sacia hadica: 2 m
Tankovacia hadica: 4 m
Typ paliva: olej, nafta, ropa
Hmotnosť: 11,5 kg
Navštívili ste
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 7-14 dní
378,00 €